RB706F-40T106
מק"ט מוצר של DigiKey
RB706F-40T106TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
RB706F-40T106CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
RB706F-40T106DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RB706F-40T106
תיאור
DIODE ARRAY SCHOTT 40V 30MA UMD3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות חיבור סדרה 1‏ זוגות 40 V 30mA הרכבה משטחית SC-70, SOT-323
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RB706F-40T106 דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
370 mV @ 1 mA
יצרן
Rohm Semiconductor
מהירות
אות חלש עד זרם Io ‎200mA‎, כל מהירות
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 10 V
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה - צומת
125°C (מקס')
תצורת דיודה
חיבור סדרה 1‏ זוגות
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
מארז‏ / תיבה
SC-70, SOT-323
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
40 V
מארז ההתקן של הספק
‎UMD3‎
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
30mA