RBR2LAM60ATFTR
מק"ט מוצר של DigiKey
RBR2LAM60ATFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
RBR2LAM60ATFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
RBR2LAM60ATFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RBR2LAM60ATFTR
תיאור
DIODE SCHOTTKY 60V 2A PMDTM
תיאור מפורט
דיודות 60 V 2A הרכבה משטחית PMDTM
מודלים EDA/CAD
RBR2LAM60ATFTR דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
75 µA @ 60 V
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
60 V
מארז ההתקן של הספק
PMDTM
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
2A
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA