RBR2VWM40ATFTR
מק"ט מוצר של DigiKey
846-RBR2VWM40ATFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
846-RBR2VWM40ATFTRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
846-RBR2VWM40ATFTRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RBR2VWM40ATFTR
תיאור
DIODE SCHOTTKY 40V 2A PMDE
תיאור מפורט
דיודות 40 V 2A הרכבה משטחית PMDE
מודלים EDA/CAD
RBR2VWM40ATFTR דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 µA @ 40 V
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
40 V
מארז ההתקן של הספק
PMDE
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
2A
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
620 mV @ 2 A
מספר מוצר בסיס
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA