RBR3LAM60ATR
מק"ט מוצר של DigiKey
RBR3LAM60ATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
RBR3LAM60ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
RBR3LAM60ADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RBR3LAM60ATR
תיאור
DIODE SCHOTTKY 60V 3A PMDTM
תיאור מפורט
דיודות 60 V 3A הרכבה משטחית PMDTM
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RBR3LAM60ATR דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 µA @ 60 V
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
60 V
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
3A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
660 mV @ 3 A