RBR3MM40ATFTR
מק"ט מוצר של DigiKey
RBR3MM40ATFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
RBR3MM40ATFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
RBR3MM40ATFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RBR3MM40ATFTR
תיאור
DIODE SCHOTTKY 40V 3A PMDU
תיאור מפורט
דיודות 40 V 3A הרכבה משטחית ‎PMDU‎
מודלים EDA/CAD
RBR3MM40ATFTR דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
80 µA @ 40 V
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
40 V
מארז ההתקן של הספק
‎PMDU‎
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
3A
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
620 mV @ 3 A
מספר מוצר בסיס
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA