RBR5LAM60ATFTR
מק"ט מוצר של DigiKey
RBR5LAM60ATFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
RBR5LAM60ATFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
RBR5LAM60ATFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RBR5LAM60ATFTR
תיאור
DIODE SCHOTTKY 60V 5A PMDTM
תיאור מפורט
דיודות 60 V 5A הרכבה משטחית PMDTM
מודלים EDA/CAD
RBR5LAM60ATFTR דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
250 µA @ 60 V
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
60 V
מארז ההתקן של הספק
PMDTM
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
5A
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA