RESD3V3BAEDB15R
מק"ט מוצר של DigiKey
846-RESD3V3BAEDB15RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
846-RESD3V3BAEDB15RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
846-RESD3V3BAEDB15RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RESD3V3BAEDB15R
תיאור
3.3V, SOD-962, 0.22PF, BIDIRECTI
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
9V (טיפוסי) מלחץ6A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית J‏2‏-0603‏DSN‏
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
9V (טיפוסי)
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
6A (8/20µs)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הגנת קווי כוח
לא
סטטוס החלק
פעיל
יישומים
HDMI, USB
סוג
זנר (Zener)
קיבוליות @ תדר
0.22pF ב-1MHz
ערוצים דו-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
3.3V (מקס')
מארז‏ / תיבה
0201 (0603 מטרי)
מתח - פריצה (מינ')
8V