RESD3V3BASAFHT2RB
מק"ט מוצר של DigiKey
846-RESD3V3BASAFHT2RBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
846-RESD3V3BASAFHT2RBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
846-RESD3V3BASAFHT2RBDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RESD3V3BASAFHT2RB
תיאור
3.3V, SOD-882, 0.24PF, BIDIRECTI
תיאור מפורט
7V (טיפוסי) מלחץ6A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה-משטחית, צד ניתן-להרטבה DFN1006-2W
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
6A (8/20µs)
יישומים
Ethernet, HDMI, USB
קיבוליות @ תדר
0.24pF ב-1MHz
סוג
זנר (Zener)
דירוג
לרכב
ערוצים דו-כיווניים
1
הרשאה
AEC-Q101
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
3.3V (מקס')
סוג ההרכבה
הרכבה-משטחית, צד ניתן-להרטבה
מתח - פריצה (מינ')
8V
מארז‏ / תיבה
SOD-882
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
7V (טיפוסי)