RESD3V3UASAFHT2RB
מק"ט מוצר של DigiKey
846-RESD3V3UASAFHT2RBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
846-RESD3V3UASAFHT2RBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
846-RESD3V3UASAFHT2RBDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RESD3V3UASAFHT2RB
תיאור
3.3V, SOD-882, 0.48PF, UNIDIRECT
תיאור מפורט
4V (טיפוסי) מלחץ6A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה-משטחית, צד ניתן-להרטבה DFN1006-2W
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
6A (8/20µs)
יישומים
Ethernet, HDMI, USB
קיבוליות @ תדר
0.48pF ב-1MHz
סוג
זנר (Zener)
דירוג
לרכב
ערוצים חד-כיווניים
1
הרשאה
AEC-Q101
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
3.3V (מקס')
סוג ההרכבה
הרכבה-משטחית, צד ניתן-להרטבה
מתח - פריצה (מינ')
7.5V
מארז‏ / תיבה
SOD-882
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
4V (טיפוסי)