RESD3V3UASAFHT2RB | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | 3.3V, SOD-882, 0.48PF, UNIDIRECT |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 18 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 4V (טיפוסי) מלחץ6A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה-משטחית, צד ניתן-להרטבה DFN1006-2W |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 6A (8/20µs) |
יצרן | הגנת קווי כוח לא |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | יישומים Ethernet, HDMI, USB |
סטטוס החלק פעיל | קיבוליות @ תדר 0.48pF ב-1MHz |
סוג זנר (Zener) | דירוג לרכב |
ערוצים חד-כיווניים 1 | הרשאה AEC-Q101 |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 3.3V (מקס') | סוג ההרכבה הרכבה-משטחית, צד ניתן-להרטבה |
מתח - פריצה (מינ') 7.5V | מארז / תיבה SOD-882 |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 4V (טיפוסי) | מארז ההתקן של הספק |