RESD3V6UCEDB15R
מק"ט מוצר של DigiKey
846-RESD3V6UCEDB15RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
846-RESD3V6UCEDB15RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
846-RESD3V6UCEDB15RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RESD3V6UCEDB15R
תיאור
3.6V, SOD-962, 0.55PF, BIDIRECTI
תיאור מפורט
4.5V (טיפוסי) מלחץ6A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית J‏2‏-0603‏DSN‏
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
4.5V (טיפוסי)
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
6A (8/20µs)
יישומים
HDMI, טלקום, USB
קיבוליות @ תדר
0.55pF ב-1MHz
ערוצים חד-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
3.6V (מקס')
מארז‏ / תיבה
0201 (0603 מטרי)
מתח - פריצה (מינ')
5.3V