RF201LAM2STR
מק"ט מוצר של DigiKey
RF201LAM2STR-ND - סרט וסליל (TR)‏
RF201LAM2SCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
RF201LAM2SDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RF201LAM2STR
תיאור
DIODE STANDARD 200V 2A PMDTM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 200 V 2A הרכבה משטחית PMDTM
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RF201LAM2STR דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
25 ns
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - דלף הפוך @ Vr
10 µA @ 200 V
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
200 V
מארז ההתקן של הספק
PMDTM
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
2A
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
870 mV @ 2 A