RFV15TJ6SGC9
מק"ט מוצר של DigiKey
846-RFV15TJ6SGC9-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RFV15TJ6SGC9
תיאור
DIODE STD 600V 15A TO220ACFP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 600 V 15A חור מעבר ‎TO-220ACFP‎
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
50 ns
אריזה
צינור
זרם - דלף הפוך @ Vr
10 µA @ 600 V
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
600 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-220ACFP‎
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
15A
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
2.8 V @ 15 A