RH6P040BHTB1
מק"ט מוצר של DigiKey
846-RH6P040BHTB1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
846-RH6P040BHTB1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
846-RH6P040BHTB1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RH6P040BHTB1
תיאור
NCH 100V 40A, HSMT8, POWER MOSFE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 40A (Tc) 59W (Tc) הרכבה משטחית ‎8-HSMT (3.2×3)‎
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
16.7 nC @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1080 pF @ 50 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
59W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
‎8-HSMT (3.2×3)‎
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
6V, 10V