RQ1E100XNTR זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
קיים במלאי: 2,415
גיליון נתונים
תעלת N 30 V 10A (Ta) 550mW (Ta) הרכבה משטחית TSMT8
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
846~TSMT8~~8
RQ1E100XNTR
מק"ט מוצר של DigiKey
RQ1E100XNTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RQ1E100XNTR
תיאור
MOSFET N-CH 30V 10A TSMT8
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.5‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
12.7 nC @ 5 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1000 pF @ 10 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
550mW (Ta)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
30 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
TSMT8
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4V, 10V