RQ5C035BCTCL
מק"ט מוצר של DigiKey
RQ5C035BCTCLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
RQ5C035BCTCLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
RQ5C035BCTCLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RQ5C035BCTCL
תיאור
MOSFET P-CHANNEL 20V 3.5A TSMT3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת P 20 V 3.5A (Ta) 1W (Tc) הרכבה משטחית TSMT3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RQ5C035BCTCL דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏1.2‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
6.5 nC @ 4.5 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±8V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
460 pF @ 10 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
1W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
20 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
TSMT3
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V