RRQ045P03TR
מק"ט מוצר של DigiKey
RRQ045P03TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
RRQ045P03CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
RRQ045P03DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RRQ045P03TR
תיאור
MOSFET P-CH 30V 4.5A TSMT6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת P 30 V 4.5A (Ta) 600mW (Ta) הרכבה משטחית TSMT6 (SC-95)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RRQ045P03TR דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.5‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
14 nC @ 5 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1350 pF @ 10 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
600mW (Ta)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
30 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
TSMT6 (SC-95)
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4V, 10V