RSX205LAM30TFTR
מק"ט מוצר של DigiKey
RSX205LAM30TFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
RSX205LAM30TFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
RSX205LAM30TFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RSX205LAM30TFTR
תיאור
DIODE SCHOTTKY 30V 2A PMDTM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 30 V 2A הרכבה משטחית PMDTM
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RSX205LAM30TFTR דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
200 µA @ 30 V
יצרן
דירוג
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הרשאה
AEC-Q101
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
30 V
מארז ההתקן של הספק
PMDTM
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
2A
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA