RUR020N02TL
מק"ט מוצר של DigiKey
RUR020N02TLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
RUR020N02TLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
RUR020N02TLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RUR020N02TL
תיאור
MOSFET N-CH 20V 2A TSMT3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 20 V 2A (Ta) 540mW (Ta) הרכבה משטחית TSMT3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RUR020N02TL דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏1‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
2 nC @ 4.5 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±10V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
180 pF @ 10 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
540mW (Ta)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
20 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
TSMT3
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
1.5V, 4.5V