SFR03EZPF2492
מק"ט מוצר של DigiKey
846-SFR03EZPF2492TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
846-SFR03EZPF2492CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SFR03EZPF2492
תיאור
SULFUR TOLERANT CHIP RESISTORS
תיאור מפורט
24.9 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 ציפוי עבה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C