SMF30VTFTR
מק"ט מוצר של DigiKey
SMF30VTFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMF30VTFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMF30VTFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMF30VTFTR
תיאור
TVS DIODE 30VWM 48.4VC PMDU
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
48.4V מלחץ4.1A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎PMDU‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMF30VTFTR דגמים
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
200W
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
30V
מארז‏ / תיבה
SOD-123F
מתח - פריצה (מינ')
33.3V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
48.4V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
4.1A