TFZVTR3.9B
מק"ט מוצר של DigiKey
TFZVTR3.9BTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
TFZVTR3.9BCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
TFZVTR3.9BDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TFZVTR3.9B
תיאור
DIODE ZENER 3.9V 500MW TUMD2M
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 3.9 V 500 mW ±4% הרכבה משטחית
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TFZVTR3.9B דגמים
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
50 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 1 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
150°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±4%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
500 mW