TFZVTR3.9B | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER 3.9V 500MW TUMD2M |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 3.9 V 500 mW ±4% הרכבה משטחית |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | TFZVTR3.9B דגמים |
קטגוריה | עכבה (מקס') (Zzt) 50 Ohms |
יצרן | זרם - דלף הפוך @ Vr 5 µA @ 1 V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה 150°C |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - זנר (נקוב) (Vz) | מארז / תיבה |
טולרנס ±4% | מספר מוצר בסיס |
הספק - מקס' 500 mW |