UDZVFHTE-176.2B
מק"ט מוצר של DigiKey
UDZVFHTE-176.2BTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
UDZVFHTE-176.2BCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
UDZVFHTE-176.2BDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UDZVFHTE-176.2B
תיאור
DIODE ZENER 6.2V 200MW UMD2
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 6.2 V 200 mW ±2.18% הרכבה משטחית ‎UMD2‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
UDZVFHTE-176.2B דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 3 V
יצרן
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
הרכבה משטחית
טולרנס
±2.18%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
200 mW
מארז ההתקן של הספק
‎UMD2‎
עכבה (מקס') (Zzt)
60 Ohms