UDZVTE-174.3B | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER 4.3V 200MW UMD2 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 4.3 V 200 mW הרכבה משטחית UMD2 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | UDZVTE-174.3B דגמים |
קטגוריה | זרם - דלף הפוך @ Vr 5 µA @ 1 V |
יצרן | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סטטוס החלק פעיל | מארז / תיבה |
מתח - זנר (נקוב) (Vz) | מארז ההתקן של הספק UMD2 |
הספק - מקס' 200 mW | מספר מוצר בסיס |
עכבה (מקס') (Zzt) 100 Ohms |