UDZVTE-174.3B
מק"ט מוצר של DigiKey
UDZVTE-174.3BTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
UDZVTE-174.3BCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
UDZVTE-174.3BDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UDZVTE-174.3B
תיאור
DIODE ZENER 4.3V 200MW UMD2
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 4.3 V 200 mW הרכבה משטחית ‎UMD2‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
UDZVTE-174.3B דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 1 V
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
מארז ההתקן של הספק
‎UMD2‎
הספק - מקס'
200 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
100 Ohms