UFZVTE-174.3B
מק"ט מוצר של DigiKey
846-UFZVTE-174.3BTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
846-UFZVTE-174.3BCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
846-UFZVTE-174.3BDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UFZVTE-174.3B
תיאור
DIODE ZENER 4.3V 500MW UMD2
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 4.3 V 500 mW ±3.16% הרכבה משטחית ‎UMD2‎
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
40 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 1 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±3.16%
מארז ההתקן של הספק
‎UMD2‎
הספק - מקס'
500 mW