UFZVTE-176.2B
מק"ט מוצר של DigiKey
846-UFZVTE-176.2BTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
846-UFZVTE-176.2BCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
846-UFZVTE-176.2BDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UFZVTE-176.2B
תיאור
DIODE ZENER 6.2V 500MW UMD2
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 6.2 V 500 mW ±2.67% הרכבה משטחית ‎UMD2‎
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
10 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 3 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±2.67%
מארז ההתקן של הספק
‎UMD2‎
הספק - מקס'
500 mW