UFZVTE-177.5B
מק"ט מוצר של DigiKey
846-UFZVTE-177.5BTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
846-UFZVTE-177.5BCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
846-UFZVTE-177.5BDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UFZVTE-177.5B
תיאור
DIODE ZENER 7.5V 500MW UMD2
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 7.5 V 500 mW ±2.7% הרכבה משטחית ‎UMD2‎
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
8 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
500 nA @ 4 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
150°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±2.7%
מארז ההתקן של הספק
‎UMD2‎
הספק - מקס'
500 mW