UFZVTE-177.5B | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER 7.5V 500MW UMD2 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 7.5 V 500 mW ±2.7% הרכבה משטחית UMD2 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | עכבה (מקס') (Zzt) 8 Ohms |
יצרן | זרם - דלף הפוך @ Vr 500 nA @ 4 V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה 150°C |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - זנר (נקוב) (Vz) | מארז / תיבה |
טולרנס ±2.7% | מארז ההתקן של הספק UMD2 |
הספק - מקס' 500 mW |