US6J12TCR
מק"ט מוצר של DigiKey
US6J12TCRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
US6J12TCRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
US6J12TCRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
US6J12TCR
תיאור
MOSFET 2P-CH 12V 2A TUMT6
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
MOSFET‏ - מערכים 12V 2A (Ta) 910mW (Ta) הרכבה משטחית TUMT6
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏1‏ ב-mA‏1‏
יצרן
Rohm Semiconductor
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
7.6nC ב-4.5V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
850pF ב-6V
סטטוס החלק
פעיל
הספק - מקס'
910mW (Ta)
טכנולוגיה
MOSFET (תחמוצת מתכת)
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
תצורה
2 תעלות P (כפול)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
12V
מארז‏ / תיבה
‎6-SMD‏, מוליכים שטוחים
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
2A (Ta)