VS26VUA1VWMTFTR
מק"ט מוצר של DigiKey
846-VS26VUA1VWMTFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
846-VS26VUA1VWMTFTRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
846-VS26VUA1VWMTFTRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS26VUA1VWMTFTR
תיאור
TVS DIODE 26VWM 42.1VC PMDE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
42.1V מלחץ4.8A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית PMDE
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
4.8A
יצרן
הספק - מתקף שיא
200W
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הגנת קווי כוח
לא
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
דירוג
לרכב
ערוצים חד-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
26V (מקס')
מארז‏ / תיבה
‎2-SMD‏, מוליכים שטוחים
מתח - פריצה (מינ')
28.6V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
42.1V