VS5V0BL1QST18R
מק"ט מוצר של DigiKey
846-VS5V0BL1QST18RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
846-VS5V0BL1QST18RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
846-VS5V0BL1QST18RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS5V0BL1QST18R
תיאור
TVS DIODE 5VWM 17VC SMD1006
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
17V מלחץ1.8A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMD1006
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
1.8A (8/20µs)
יצרן
הספק - מתקף שיא
30.6W
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הגנת קווי כוח
לא
סטטוס החלק
פעיל
יישומים
שימוש כללי
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TA)
ערוצים דו-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
5V (מקס')
מארז‏ / תיבה
2-SMD, No Lead
מתח - פריצה (מינ')
7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
17V