VS5V0BL1QST18R | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 5VWM 17VC SMD1006 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 17V מלחץ1.8A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMD1006 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 1.8A (8/20µs) |
יצרן | הספק - מתקף שיא 30.6W |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | הגנת קווי כוח לא |
סטטוס החלק פעיל | יישומים שימוש כללי |
סוג זנר (Zener) | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C (TA) |
ערוצים דו-כיווניים 1 | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 5V (מקס') | מארז / תיבה 2-SMD, No Lead |
מתח - פריצה (מינ') 7V | מארז ההתקן של הספק |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 17V | מספר מוצר בסיס |