YDZVFHTR15
מק"ט מוצר של DigiKey
YDZVFHTR15TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
YDZVFHTR15CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
YDZVFHTR15DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
YDZVFHTR15
תיאור
DIODE ZENER 15V 500MW TUMD2M
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 15 V 500 mW ±10% הרכבה משטחית
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
YDZVFHTR15 דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
10 µA @ 10 V
יצרן
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טולרנס
±10%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
500 mW