23C14D-40ML5
מק"ט מוצר של DigiKey
23C14D-40ML5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
23C14D-40ML5
תיאור
MINI COAX MULTIPORT 8 CHANNEL ST
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קואקס זעיר מחבר שקע, שקע נקבה (4); תקע, פין זכר (4) 50Ohm הרכבה משטחית, חור מעבר לחם (Solder)
קטגוריה
מספר היציאות
8
יצרן
צבע בית
זהב
אריזה
בתפזורת
חומר המגע המרכזי
נחושת בריליום
סטטוס החלק
פעיל
חומר גוף
נחושת בריליום, פליז
תצורת מחבר
גימור הגוף
זהב
סוג מחבר
שקע, שקע נקבה (4); תקע, פין זכר (4)
ציפוי המגע המרכזי
סיומת המגעים
לחם (Solder)
חומר דיאלקטרי
פולי-טטרא-פלואורואתילן (PTFE)
סיומת הסיכוך
לחם (Solder)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
עכבה
50Ohm
ערך נקוב של המתח
500 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית, חור מעבר
מחזורי זיווג
500
סוג הידוק
לחצנית
מספר מוצר בסיס
תדר - מקס'
40 GHz