100PK10MEFCT15X11 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
שדרוג
Rubycon
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
שדרוג
Rubycon
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Nichicon
קיים במלאי: 501
10 µF 100 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 2000 שעות ב-85°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
100PK10MEFCT15X11
מק"ט מוצר של DigiKey
100PK10MEFCT15X11-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
100PK10MEFCT15X11
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
100PK10MEFCT15X11 דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
75 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט + תיבה ‏(TB)‏
זרם אדווה בתדר גבוה
112.5 mA @ 10 kHz
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
קיבוליות
גודל / מידה
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
100 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-85°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C