16YXJ220MT16.3X11
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-1546-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1189-1546-3-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
16YXJ220MT16.3X11
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 16 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 7000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
16YXJ220MT16.3X11 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
280 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
זרם אדווה בתדר גבוה
400 mA @ 100 kHz
עכבה
220 mOhms
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
16 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
7000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C