16ZLH220MEFC6.3X11
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-1726-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
16ZLH220MEFC6.3X11
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 16 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 6000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
16ZLH220MEFC6.3X11 דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
270 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
540 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
94 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
16 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
6000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C