25CEV220M8X10.5 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP ALUMHYB 220UF 20% 25V SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 22 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 220 µF 25 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, קופסה - SMD 27mOhm 10000 שעות ב-105°C |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | 25CEV220M8X10.5 דגמים |
קטגוריה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 105°C |
יצרן Rubycon | ערכים נקובים AEC-Q200 |
סדרה | יישומים לרכב |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם אדווה בתדר נמוך 345 mA @ 100 Hz |
סטטוס החלק פעיל | זרם אדווה בתדר גבוה 2.3 A @ 100 kHz |
סוג היברידי | גודל / מידה קוטר 0.315 אינץ' (8.00 מ"מ) |
קיבוליות 220 µF | גובה - מקובע (מרבי) 0.413 אינץ' (10.50 מ"מ) |
טולרנס ±20% | חתימת שטח של הרכבה משטחית אורך 0.327 אינץ' x רוחב 0.327 אינץ' (8.30 מ"מ x 8.30 מ"מ) |
מתח - נומינלי 25 V | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
ESR (התנגדות טורית שקולה) 27mOhm | מארז / תיבה רדיאלי, קופסה - SMD |
אורך חיים @ טמפרטורה 10000 שעות ב-105°C |