25PX470MEFC8X11.5
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-25PX470MEFC8X11.5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
25PX470MEFC8X11.5
תיאור
CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
470 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 1000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
25PX470MEFC8X11.5 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
יצרן
קיטוב
Polar
סדרה
יישומים
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר נמוך
440 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
25 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-105°C