25SGV220M8X10.5
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-25SGV220M8X10.5TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1189-25SGV220M8X10.5CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1189-25SGV220M8X10.5DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
25SGV220M8X10.5
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
25SGV220M8X10.5 דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
ערכים נקובים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר נמוך
320 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.413‏ אינץ' (10.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.327‏ אינץ' x‏ רוחב 0.327‏ אינץ' (8.30 מ"מ x‏ 8.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C