25TPV100M6.3X6.1
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-25TPV100M6.3X6.1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1189-25TPV100M6.3X6.1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1189-25TPV100M6.3X6.1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
25TPV100M6.3X6.1
תיאור
CAP ALUM 25V POLAR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD mOhm‏260‏ ב-kHz‏100‏ 2000 שעות ב-105°C
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
ערכים נקובים
זרם אדווה בתדר נמוך
132 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
300 mA @ 100 kHz
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.240‏ אינץ' (6.10‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.260‏ אינץ' x‏ רוחב 0.260‏ אינץ' (6.60 מ"מ x‏ 6.60‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏260‏ ב-kHz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C