35CEV150M8X10.5
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-35CEV150M8X10.5TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1189-35CEV150M8X10.5CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1189-35CEV150M8X10.5DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
35CEV150M8X10.5
תיאור
CAP ALUMHYB 150UF 20% 35V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
150 µF 35 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD ‎27mOhm‎ 10000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
35CEV150M8X10.5 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
יצרן
Rubycon
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
יישומים
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר נמוך
345 mA @ 100 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
2.3 A @ 100 kHz
סוג
היברידי
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
קיבוליות
150 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.413‏ אינץ' (10.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.327‏ אינץ' x‏ רוחב 0.327‏ אינץ' (8.30 מ"מ x‏ 8.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ESR (התנגדות טורית שקולה)
‎27mOhm‎
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C