35PHV47M6.3X6.1
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-35PHV47M6.3X6.1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1189-35PHV47M6.3X6.1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1189-35PHV47M6.3X6.1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
35PHV47M6.3X6.1
תיאור
CAP ALUM HYBRID 47UF 20% 35V SMD
תיאור מפורט
47 µF 35 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 60mOhm 2000 שעות ב-135°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 135°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר נמוך
70 mA @ 100 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
1.4 A @ 100 kHz
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
קיבוליות
47 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.240‏ אינץ' (6.10‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.260‏ אינץ' x‏ רוחב 0.260‏ אינץ' (6.60 מ"מ x‏ 6.60‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60mOhm
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-135°C