35PZK390M10X9
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-35PZK390M10X9-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
35PZK390M10X9
תיאור
CAP ALUM HYBRID 390UF 20% 35V TH
תיאור מפורט
390 µF 35 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 20mOhm 4000 שעות ב-125°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר נמוך
420 mA @ 100 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
2.8 A @ 100 kHz
סוג
היברידי
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
קיבוליות
390 µF
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
35 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
ESR (התנגדות טורית שקולה)
20mOhm
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
אורך חיים @ טמפרטורה
4000 שעות ב-125°C