35TKV330M10X10.5 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 22 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 330 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, קופסה - SMD mOhm60 ב-kHz100 2000 שעות ב-105°C |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | 35TKV330M10X10.5 דגמים |
סדרה | יישומים |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם אדווה בתדר נמוך 714 mA @ 120 Hz |
סטטוס החלק פעיל | זרם אדווה בתדר גבוה 1.19 A @ 100 kHz |
קיבוליות | גודל / מידה קוטר 0.394 אינץ' (10.00 מ"מ) |
טולרנס ±20% | גובה - מקובע (מרבי) 0.413 אינץ' (10.50 מ"מ) |
מתח - נומינלי 35 V | חתימת שטח של הרכבה משטחית אורך 0.406 אינץ' x רוחב 0.406 אינץ' (10.30 מ"מ x 10.30 מ"מ) |
ESR (התנגדות טורית שקולה) mOhm60 ב-kHz100 | סוג ההרכבה |
אורך חיים @ טמפרטורה 2000 שעות ב-105°C | מארז / תיבה רדיאלי, קופסה - SMD |
טמפרטורת פעולה -55°C ~ 105°C |