35TXV220M10X10.5
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-2130-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1189-2130-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1189-2130-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
35TXV220M10X10.5
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 200 MOhm 2000 שעות ב-125°C
מודלים EDA/CAD
35TXV220M10X10.5 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
180 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
300 mA @ 100 kHz
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
35 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.406‏ אינץ' x‏ רוחב 0.406‏ אינץ' (10.30 מ"מ x‏ 10.30‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
200 MOhm
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C