35TZV10M4X6.1
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-1621-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1189-1621-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1189-1621-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
35TZV10M4X6.1
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 2000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
35TZV10M4X6.1 דגמים
קטגוריה
ערכים נקובים
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
28.8 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר גבוה
90 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
1.45 Ohms
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.157‏ אינץ' (4.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.240‏ אינץ' (6.10‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.169‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (4.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C