35TZV330M10X10.5
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-1624-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1189-1624-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1189-1624-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
35TZV330M10X10.5
תיאור
CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
35TZV330M10X10.5 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
510 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
850 mA @ 100 kHz
עכבה
90 mOhms
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.413‏ אינץ' (10.50‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.406‏ אינץ' x‏ רוחב 0.406‏ אינץ' (10.30 מ"מ x‏ 10.30‏ מ"מ)
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C